ARAÇ HOMOLOGASYON ÇÖZÜMLERİ

Araçların mevzuatlara uygunluğuna ilişkin test ve belgelendirme süreçlerinde kalıcı çözümler sunuyoruz.

Araç Kategorilerine Özel Homologasyon Çözümleri

M Kategorisi

M1 Kategorisi otomobiller, karavanlar, M2 ve M3 kategorisi otobüsler için tip onay test ve belgelendirme çözümlerimiz için bize ulaşın.

N Kategorisi

N1 kategorisi kamyonetler, N2 ve N3 kategorisi kamyonlar için tam araç tip onay belgesi ve çok aşamalı üst yapı imalatına ilişkin tip onay belgesi çözümlerimiz için bize ulaşın.

O Kategorisi

O1, O2 kategorisi hafif römorklar, karavanlar, tiny house ve O3, O4 kategorisi treyler tip onay belgesi

T Kategorisi

T Kategorisi traktörlerin tip onay belgesi için gerekli test süreçleri ile belgelendirme süreçlerinde çözümlerimiz ile tanışın.

R ve S Kategorisi

Tarım römorkları ve tarım aletleri için tip onay belgesi süreçlerinde test ve belgelendirme çözümlerimiz ile üretiminizi garanti altına alın.

L Kategorisi

L kategorisi motosiklet ve mopedler için homologasyon süreçlerinde Optival’in uzmanları test ve belgelendirme süreçlerinizde yanınızda!

Ulusal ve Avrupa Birliği Tip Onay Belgesi

Yurt içi pazara yönelik üretimlerinizde AİTM Seri Tadilat, Ulusal Tip Onayı ve AİTM Münferit Araç Onayı süreçlerinde akredite teknik servis olarak çözümler sunuyoruz.

Avrupa Birliği Tip Onay Belgesi çözümlerimiz ile hem yurt içi hem de ihracat hedefleriniz için uzman kadromuzla çözüm ortağı olarak görev alıyoruz!

tr_TR